logonove2-001.jpg
Mouchy - obrázek

Mouchy - obrázek

Stanislav Vašina

 

  

na bolavý nohy je dobrá alpa, jenže když alpa není a v kafi plavou mrtvý mouchy, je třeba se vzmužit a jít se vosprchovat. jenže jak to udělat a ještě víc si nerozbolavět nohy, že. další varianta, co s tím, jsou cviky. lehnout si na podlahu a pocvičit si. jenže ty mouchy, dvě mrtvolky v kafi, maj další kamarádky, které ještě žijou. ono je docela blbost svítit a mít otevřené okno. jenže když se zavře okno, tak to není uplně ono.

a nejhustější na celé situaci je to, že už nohy přestaly bolet. bez cviků, aply, koupele, ponivadž pozornost se upřela k mouchám a zapomnělo se na ty nohy. ony nohy dnes hodně chodily. největší prekérka byly schody pod most k řece, ve které plavala užovka. já bych to nepoznal, že jde o užovku, jenže u tý řeky byl jak na potvoru rybář, který řekl, že je to užovka, pročež to byla užovka. a když se šlo z těch schodů, tak mi taky zas ruplo v koleni. a taky ruplo v tom samým koleni, když se vystupovalo z autobusu.

much je momentálně na lampě asi pět, honěj se. některý vlezou i pod látku kolem žárovky, další se kočkujou zvenku látky. nejdrsnější mouchy lezou i na člověka, legračně to lechtá, ty jejich šibalský nožičky a sosáčky. mouchy jsou kamarádi, je fajn je pozorovat, jsou mnohem lepší než užovka. s užovkou je nuda. a jsou taky mnohem lepší než klíšťáci, protože když se vyndá klíšťák zakouslej, tak to pak svědí. už jsem vyndal asi tři. klíšťáky. zmetci jedni. klíšťáci nejsou kamarádi, ale mouchy jo.

nehledě na rozbor hmyzích kamarádů je velmi pozitivní, že nohy už jsou oukej, ani to rupací koleno nerupá. je třeba to oslavit kafetem. jenže v tom kafi plavou ty mrtvoly muších kámošů, takže by se muselo do kuchyně pro nový. a to by se muselo se zvednou a to by způsobilo novou bolest nohou, tak se nebude pít kafe. a jen se bude poslouchat, jak bžučej kamarádi mouchy. a venku štěká nějakej pitomej pes.

jojo mouchy. všecky jsou děsně hbitý, asi je vůbec nebolej nohy. mouchy jsou věčně zdravý, aby nikdy nepolevily v pozornosti a mohly vobtěžovat. ale mně to nevadí. nejlepší to je ráno, když člověka buděj. to je hrozná psina. a jsou děsně vzteklý, když člověk nevstane, pak lítaj naštvaně a temně bzučej. ale já to mám na praku. kámoše mouchy nezabíjim. jen se hnu a oni odletěj na chvilku. a pak zas přiletěj. a tak dokola. neni to nuda. s mouchama. je s nima furt sranda. mám je rád. zrovna po monitoru tři lezou. je to takový zpestření příjemnýho večera.   
01.07.2009 14:54:25
hubertxy
ISSN 1804-929X
Vlastní vyhledávání
Časopis kultury a oddechu
web Tomáše Vícha
Psychotronika a druidismus
Portál o architektuře
Veřejnost, odbornost, komunikace
Umění žít s uměním
Aktuálně ze světa výtvarného umění
Kalendář astronomických snímků dne
Portál italské Mezinárodní Společnosti Biourbanismu - ISB
Poezie
Soukromá škola dramatické tvorby a Metody Jacques Lecoq (Francie)
The California Institute of Earth Art and Architecture
Aktuálně o designu
Anotace různorodé naučné literatury
Architektura země Dogonů
Biotecture, Michael Reynolds
Stránky hledačů poznání
web Igora Chauna
Hanas living factory
Johana Hájková - perokresby
Klub se věnuje ochraně památek  v Praze od r. 1900
web o.s. Za krásnou Olomouc
iniciativa za veřejnou diskusi
deník
literární server
cyklistika, cykloturistika, cestování na kole
Občanské sdružení
Mapa pražských kauz
Zaměřeno na magistrát!
Nový zdroj informací
časopis
blogy na Respektu
Ukrajinský kulturně politický měsíčník s českou mutací
web Stanislava Vašiny
Literární almanach on-line
občanské sdružení
Hmyzáci a jiné šperky z polymeru
TOPlist
free counters
t.vich@seznam.cz, stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one